• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Διεκδικήστε τα μπόνους από τις εταιρείες που τα προσφέρουν
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
Τιτανομαχίες με Cash Back και Build & Bet στην Bet on Alfa!

Σήμερα διεξάγονται οι πρώτοι αγώνες της φάσης των «8» του Champions League και δύο πολύ σημαντικοί αγώνες για το πρωτάθλημα CYTA της Κύπρου.

Για την 5η αγωνιστική των πλέι άουτ ο Ερμής Αραδίππου υποδέχεται τον Εθνικό Άχνας (17:00). Και οι δύο ομάδες θέλουν τη νίκη για να βγουν από τη ζώνη του υποβιβασμού. Στην κανονική περίοδο ο αντίστοιχος αγώνας είχε τελειώσει ισόπαλος με σκορ 0-0 και στον άλλο είχε νικήσει ο Ερμής εκτός έδρας με σκορ 2-0. Ο Ερμής έχει σκοράρει στους πέντε τελευταίους αγώνες του. Ο Εθνικός έρχεται από τρεις σερί νίκες με συνολικό σκορ 5-1. H Bet on Alfa προσφέρει τον άσο σε απόδοση 2.70, την ισοπαλία στο 3.20, το διπλό στο 2.40, το Over 2.5 στο 2.10 και το Goal/Goal στο 1.85. Ο συνδυασμός Διπλό & Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες προσφέρεται σε απόδοση 5.30 από την Bet on Alfa.

H νίκη της Ντόρτμουντ προσφέρεται σε απόδoση 8,00!
H νίκη της Ντόρτμουντ προσφέρεται σε απόδoση 8,00!Πάτησε εδώ

Για τα πλέι οφ η ΑΕ Λεμεσού είναι το απόλυτο φαβορί κόντρα στον Ολυμπιακό Λευκωσίας (19:30). Με νίκη σήμερα θα βρεθεί μόλις έναν βαθμό πίσω από την πρωτοπόρο Ομόνοια. Η χθεσινή ήττα της Ομόνοιας από τον Απόλλωνα έδωσε νέο ενδιαφέρον στο πρωτάθλημα. Στην κανονική διάρκεια η ΑΕΛ νίκησε εντός-εκτός του Ολυμπιακό με συνολικό σκορ 5-1. Η Bet on Alfa προσφέρει τον άσο στο 1.20, την ισοπαλία στο 5.50, το διπλό στο 12.00, το Under 2.5 στο 2.15, το Over 2.5 στο 1.60 και το Goal/Goal στο 2.25. Το να νικήσει η ΑΕ Λεμεσού και τα δύο ημίχρονα προσφέρεται σε απόδοση 2.35, το σκορ 2-0 στο 3.70 και το σκορ 3-0 στο 5.70 στην Bet on Alfa. Τα σκορ έχουν το προνόμιο του Cash Back, αν ο αγώνας τελειώσει με σκορ 0-0 επιστρέφονται τα πονταρίσματα.

Η Μάντσεστερ Σίτι συνεχίζει ακάθεκτη με μοναδική παραφωνία την εντός έδρας ήττα της από την Μάντσεστερ Γιουν. Στον προηγούμενο γύρο του Champions League προκρίθηκε εις βάρος της Γκλάντμπαχ την οποία νίκησε εντός–εκτός με σκορ 2-0. Σήμερα υποδέχεται την Ντόρτμουντ (22:00) η οποία προκρίθηκε εις βάρος της Σεβίλλης με συνολικό σκορ 5-4. Η Σίτι έχει δεχτεί μόλις ένα γκολ στους οκτώ αγώνες της στη φετινή διοργάνωση και η Ντόρτμουντ έχει σκοράρει σε όλους τους αγώνες της. H Bet on Alfa προσφέρει τη νίκη της Σίτι σε απόδοση 1.32, την ισοπαλία στο 5.20, το διπλό στο 8.00, το Under 2.5 στο 2.50, το Over 2.5 στο 1.50 και το Goal/Goal στο 1.85. Ο Έρλινγκ Χάαλαντ της Νόρτμουντ έχει σκοράρει 10 γκολ στη φετινή διοργάνωση και έχει απόδοση 2.75 στο να σκοράρει Anytime. Μέσω του Build & Bet ο συνδυασμός Άσος & Χάαλαντ Anytime Σκόρερ προσφέρεται σε απόδοση 4.24 από την Bet on Alfa.

Η Ρεάλ Μαδρίτης βρίσκεται σε καλή κατάσταση τη δεδομένη χρονική στιγμή. Προκρίθηκε εις βάρος της Αταλάντα με δύο νίκες και συνολικό σκορ 4-1. Η Λίβερπουλ έρχεται από την σπουδαία νίκη της επί της Άρσεναλ με σκορ 3-0 και στον προηγούμενο γύρο προκρίθηκε εις βάρος της Λειψίας την οποία τη νίκησε εντός-εκτός με σκορ 2-0. Ο μεταξύ τους αγώνας είναι ιδιαίτερα αμφίρροπος και η ισοπαλία είναι το σημείο με τη μεγαλύτερη απόδοση. H Bet on Alfa προσφέρει τον άσο σε απόδοση 2.65, την ισοπαλία στο 3.30, το διπλό στο 2.55, το Under 2.5 στο 1.90, το Over 2.5 στο 1.85 και το Goal/Goal στο 1.70. Το ημίχρονο-τελικό 1/Χ προσφέρεται σε απόδοση 14.00, το Χ/Χ στο 5.20 και το 2/Χ στο 14.00 στην Bet on Alfa η οποία έχει Cash Back στα ημίχρονα-τελικά. Επιστρέφει τα πονταρίσματα αν ο αγώνας τελειώσει με σκορ 0-0.

Καθημερινά στην Bet on Alfa μπορείτε να παρακολουθήσετε πάρα πολλούς ενδιαφέροντες αγώνες μέσω Live Streaming και να στοιχηματίζετε ζωντανά στην πληθώρα των επιλογών που προσφέρει.

Μπόνους 100% μέχρι 100 Ευρώ για την πρώτη σας κατάθεση!
Μπόνους 100% μέχρι 100 Ευρώ για την πρώτη σας κατάθεση!Πάτησε εδώ

Για όσους συνηθίζουν να ποντάρουν σε παρολί με τουλάχιστον τέσσερις αγώνες η Bet on Alfa προσθέτει Bonus απόδοση μέχρι και 50% της απόδοσης του παρολί.

Kάντε εγγραφή και  επωφεληθείτε όλων των προνομίων που προσφέρει η BET ON ALFA. Επίσης μπορείτε να επωφεληθείτε το μπόνους 100% μέχρι 100 Ευρώ για την πρώτη σας κατάθεση.