• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
Meridianbet: DAILY TOP 3 – Παίζουν το τελευταίο του χαρτί οι Κυπριακές ομάδες

** ** Στη Meridianbet μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

«All in» από τις ομάδες του νησιού μας στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις έχοντας σαφώς αρκετά δύσκολο έργο.

Ομόνοια και ΑΕΚ ψάχνουν την υπέρβαση στο Γιουρόπα Λιγκ, μονόδρομος η νίκη για Απόλλωνα με σκοπό να κυνηγήσει τις τελευταίες του ελπίδες για διάκριση στο Κόνφερενς Λιγκ.

ΑΕΚ – Φενέρμπαχτσε

*Νίκη με 2-0 για την Φενέρ στο μεταξύ τους παιχνίδι την περασμένη εβδομάδα.

*Πρωτοπόρος στον όμιλο η Φενέρ με 7 βαθμούς, στην 3η θέση η ΑΕΚ με 3.

*Μεγάλο διπλό για την ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Άρη επικρατώντας με 2-1.

*NG στα 5/6 τελευταία παιχνίδια των Λαρνακείς σε όλες τις διοργανώσεις.

*Από την άλλη οι φιλοξενούμενοι σε ένα τρομερό ματς στο πρωτάθλημα κόντρα στην Καραγκουμρούκ επιβλήθηκαν με το χορταστικό 5-4.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ομόνοια

*Μάγκικη εμφάνιση από την Ομόνοια στο ματς του ΓΣΠ κόντρα στην Γιουνάιτεντ, όμως στο τέλος μίλησε η ποιότητα της Αγγλικής ομάδας που πήρε ένα δύσκολο διπλό με 3-2.

*Παραμένουν στον πάτο του ομίλου οι «πράσινοι» χωρίς βαθμό, στην 2η θέση η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 6 πόντους.

*Έβγαλαν αντίδραση και στην Πρέμιερ Λιγκ οι «κόκκινοι διάβολοι» μετά την βαριά ήττα από την Σίτι, καθώς επικράτησαν με 2-1 της Έβερτον στο Γκούντισον Παρκ.

*Προβληματισμός στο στρατόπεδο των «πρασίνων» μετά την ήττα με 1-0 από την ΑΕΛ στο Τσίρειο.

*NG στα 3/4 τελευταία ματς της Ομόνοιας σε όλες τις διοργανώσεις.

Μεγάλα παιχνίδια με αυξημένες στοιχηματικές επιλογές!
Μεγάλα παιχνίδια με αυξημένες στοιχηματικές επιλογές!ΕΓΓΡΑΦΗ

Απόλλων – Αλκμάαρ

*Το πάλεψε ο Απόλλωνας στην Ολλανδία αλλά λύγισε στα τελευταία στάδια του αγώνα με την Αλκμάαρ να παίρνει τελικά την νίκη με 3-2.

*Οδηγεί την κούρσα του ομίλου η Αλκμάαρ με 9 βαθμούς, στην τελευταία θέση ο Απόλλωνας με 1.

*Σπουδαία και σημαντική νίκη για τους «γαλάζιους» στην Λάρνακα με 1-0 στο ντέρμπι με την Ανόρθωση.

*Απέδρασαν και από την έδρα της Ουτρέχτης οι φιλοξενούμενοι παίρνοντας το τρίποντο με 2-1 και παρέμειναν έτσι στην κορυφή του Ολλανδικού πρωταθλήματος.

*Αήττητο σερί 15 αγώνων για την Αλκμάαρ σε όλες τις διοργανώσεις.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!