• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
Meridianbet: Αναμέτρηση για γκολ στο Μιλάνο!

*Στο «Σαν Σίρο» του Μιλάνο η Ίντερ υποδέχεται την Αταλάντα σε παιχνίδι για την 6η αγωνιστική της SerieA.

Ίντερ:

Μεγάλη νίκη για την Ίντερ στην προηγούμενη αγωνιστική, κερδίζοντας με 1-3 τη Φιορεντίνα μέσα στο «Αρτέμιο Φράνκι». Μουδιασμένο το ξεκίνημα για τους «νερατζούρι», οι οποίοι βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο ημίχρονο, ενώ στην επανάληψη παρουσιάστηκαν εμφανώς καλύτεροι και με τρία γκολ ανέτρεψαν τα εις βάρος τους δεδομένα και πήραν την 4η φετινή νίκη, η οποία τους βρίσκει στη δεύτερη θέση με 13 βαθμούς και στο -2 από την πρωτοπόρο Νάπολι.

Ίντερ - Αταλάντα με αυξημένες στοιχηματικές επιλογές!
Ίντερ - Αταλάντα με αυξημένες στοιχηματικές επιλογές!Πάτησε εδώ

Αγωνιστικά νέα: Σταθερά εκτός οι τραυματίες Βιδάλ (χαφ), Σένσι (χαφ) και Κορέα (επιθετικός).

Πιθανή ενδεκάδα: Χαντάνοβιτς, Μπαστόνι, Ντε Φράι, Σκρίνιαρ, Νταρμιάν, Μπαρέλα, Μπρόζοβιτς, Τσαλχάνογλου, Πέρισιτς, Μαρτίνες, Τζέκο.

Αταλάντα:

Την εντός έδρας νίκη με 2-1 επί της Σασουόλο πέτυχε στο πιο πρόσφατο της παιχνίδι η Αταλάντα για να επιβεβαιώσει τον τίτλο του φαβορί. Βρέθηκε από νωρίς (4′) μπροστά στο σκορ, ενώ στο 37′ διπλασίασε τα τέρματά της, για να μειώσουν οι φιλοξενούμενοι ένα λεπτό πριν από την εκπνοή του ημιχρόνου. Στην επανάληψη το σκορ έμεινε ως είχε και έτσι η Αταλάντα πανηγύρισε την τρίτη της φετινή νίκη, η οποία την ανέβασε στη 5η θέση με 10 βαθμούς.

Αγωνιστικά νέα: Εκτός από το ξεκίνημα της σεζόν παραμένουν οι Χάτεμπερ (μπακ) και Μουριέλ (επιθετικός).

Πιθανή ενδεκάδα: Μούσο, Ντζίμσιτι, Ντεμιράλ, Τολόι, Γκόσενς, Ντε Ρουν, Κουπμάινερς, Ζαπακόστα, Μαλινόβσκι, Πεσίνα, Ζαπάτα.

Προϊστορία:

Στις τελευταίες δέκα αναμετρήσεις που έγιναν στο Μιλάνο η Ίντερ μετράει πέντε νίκες, ενώ η Αταλάντα δύο. Επίσηςάλλεςτρειςμεταξύ τους αναμετρήσεις ολοκληρώθηκαν ισόπαλες.

Προτείνετε ένα φίλο σας και πάρτε μέχρι και €150 μπόνους!
18.03.12Serie AΊντερΑταλάντα0:0

**Μεγάλο παιχνίδι αναμένεται να διεξαχθεί αργά το απόγευμα στο Μιλάνο ανάμεσα σε δύο ομάδες που ενδέχεται να πρωταγωνιστήσουν στο φετινό πρωτάθλημα. Ένα κλικ πιο πάνω οι «νερατζούρι», ωστόσο στοιχηματικά πιθανότερο δείχνει το Over 2,5 γκολ που στη Meridianbet βρίσκεται σε απόδοση 1,70 και αποτελεί την ψηλότερη της αγοράς.