• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Διεκδικήστε τα μπόνους από τις εταιρείες που τα προσφέρουν
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
BetonAlfa.cy: Ρεβάνς για ΑΕΛ και Απόλλωνα στο Conference League!

Σήμερα διεξάγονται οι επαναληπτικοί για τον δεύτερο προκριματικό του Κόνφερενς Λιγκ. Δεν ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση ισοπαλίας στα γκολ των δύο ομάδων συνολικά στους δύο αγώνες ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί η πρόκριση θα κριθεί στα πέναλτι.

Η ΑΕ Λεμεσού στον πρώτο αγώνα νίκησε την Βλάζνια από την Αλβανία με σκορ 1-0 πιο εύκολα απ’ ότι δείχνει το τελικό σκορ. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης σκόραρε ο Τσέποβιτς στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Η ομάδα που θα προκριθεί από το συγκεκριμένο ζευγάρι θα αντιμετωπίσει στον επόμενο γύρο την Καραμπάκ ή την Άσντοντ. Στον επαναληπτικό (22:00) η ΑΕ Λεμεσού θα πρέπει να είναι προσεκτική αφού το σκορ του πρώτου αγώνα είναι ρευστό.

H πρόκριση της Βλάζνια προσφέρεται σε απόδοση 3.90!
H πρόκριση της Βλάζνια προσφέρεται σε απόδοση 3.90!Πάτησε εδώ

Στην Bet on Alfa η πρόκριση της Βλάζνια προσφέρεται σε απόδοση 3.90 και πρόκριση της ΑΕΛ στο 1.18. Για την κανονική διάρκεια του αγώνα η νίκη της Βλάζνια προσφέρεται σε απόδοση 3.05, η ισοπαλία στο 3.05, η νίκη της ΑΕΛ στο 2.25, το Over 2.5 στο 2.10, το Under 2.5 στο 1.65 και το Goal/Goal στο 1.85. Ο συνδυασμός Over 2.5 & Goal/Goal προσφέρεται σε απόδοση 2.45. Το ημίχρονο-τελικό Χ/2 έχει απόδοση 5.60 στην Bet on Alfa και το σκορ 1-0 υπέρ της ΑΕΛ προσφέρεται σε απόδοση 7.60. Τα ημίχρονα-τελικά και τα σκορ στην Bet on Alfa έχουν το προνόμιο του Cash Back.

Τι είναι όμως το Cash Back; H Bet on Alfa επιστρέφει τα πονταρίσματα σε Ημίχρονα-Τελικά και Ακριβές Σκορ αν εμφανιστεί λευκή ισοπαλία (0-0). Μπορεί να κερδίσετε επιστροφή χρημάτων όταν χάνεται το στοίχημά σας.

Η Ζίλινα από την Σλοβακία υποδέχεται τον Απόλλωνα Λεμεσού (19:45) έχοντας το προβάδισμα για την πρόκριση στον επόμενο γύρο αφού νίκησε στον πρώτο αγώνα με σκορ 3-1 εκτός έδρας. Η ομάδα που θα προκριθεί από το συγκεκριμένο ζευγάρι θα αντιμετωπίσει στον επόμενο γύρο την Χάϊντουκ Σπλιτ ή την Τομπόλ Κοστάναϊ.

Στην Bet on Alfa η πρόκριση της Ζίλινα προσφέρεται σε απόδοση 1.07 ενώ η πρόκριση του Απόλλωνα έχει απόδοση 6.20. Στην κανονική διάρκεια του αγώνα η νίκη του της Ζίλινα προσφέρεται σε απόδοση 2.30, η ισοπαλία στο 3.30, η νίκη του Απόλλωνα στο 2.70, το Over 2.5 στο 1.65, το Under 2.5 στο 2.05 και το Goal/Goal στο 1.55. Ο συνδυασμός Over 2.5 & Goal/Goal προσφέρεται σε απόδοση 1.90. Στον πρώτο αγώνα σκόραραν και οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο. Το Goal/Goal στο πρώτο ημίχρονο για τον επαναληπτικό προσφέρεται σε απόδοση 3.60 και το σκορ 1-1 για το πρώτο ημίχρονο έχει απόδοση 7.00 στην Bet on Alfa.

Στην κανονική διάρκεια του αγώνα η νίκη του της Ζίλινα προσφέρεται σε απόδοση 2.30!Πάτησε εδώ

Kάντε εγγραφή και  επωφεληθείτε όλων των προνομίων που θα προσφέρει η BET ON ALFA για το EURO 2020. Αυτά είναι:

• Mπόνους 100% μέχρι 100 Ευρώ για την πρώτη σας κατάθεση. Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.