• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Διεκδικήστε τα μπόνους από τις εταιρείες που τα προσφέρουν
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
Φαβορί για την πρόκριση στους ομίλους οι Κυπριακές ομάδες

Εχουμε εισέλθει στην πιο κρίσιμη εβδομάδα για τους συμμετέχοντες συλλόγους στις Ευρωπαϊκές διοργανώσεις, καθώς διεξάγονται οι ρεβάνς των play off και μέχρι το τέλος της θα είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε τις ομάδες που θα απαρτίζουν τους ομίλους των κορυφαίων Ευρωπαϊκών διοργανώσεων.

Οι περισσότερες στοιχηματικές εταιρίες έχουν ήδη ανοίξει αποδόσεις για τις αναμετρήσεις των επόμενων ημερών και παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον η προσέγγισή τους.

Αντβερπ – Ομόνοια Λευκωσίας

Η Ομόνοια μπορεί να έδωσε δικαιώματα στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης με την Αντβερπ στην Κύπρο, αλλά με εξαιρετική εμφάνιση στο 2ο μέρος πήρε σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης στους ομίλους του Europa League.

Οι στοιχηματικές εταιρίες μπορεί να προσφέρουν σε τιμές μεγάλου αουτσάιντερ την Ομόνοια στο Βέλγιο (στο 5.90 η απόδοση -την ώρα που γράφεται το κείμενο- από την Parimatch), αλλά ταυτόχρονα η απόδοση για την πρόκριση της Κυπριακής ομάδας στους ομίλους βρίσκεται μόλις στο 1.32 από την Parimatch. Στο 3.15 βρίσκεται το ενδεχόμενο να αποκλειστεί από την ίδια εταιρία.

Πλέον, για να μην προκριθεί θα πρέπει να ηττηθεί με 3 τέρματα στο Βέλγιο, ενώ σε περίπτωση που η Αντβερπ κερδίσει με 2 τέρματα διαφορά, το παιχνίδι θα οδηγηθεί στην παράταση (δεν ισχύει το εκτός έδρας γκολ).

Ανόρθωση – Χαποέλ Μπερ Σεβά

Η Ανόρθωση πέτυχε τον στόχο της επιστρέφοντας στην Κύπρο από το Ισραήλ με την λευκή ισοπαλία (0-0).

Μεστή εμφάνιση από την Κυπριακή ομάδα, που πήγε το παιχνίδι εκεί που ήθελε και τώρα είναι έτοιμη να παίξει στην έδρα της την πρόκριση στους ομίλους του Europa Conference League.

Οι στοιχηματικές εταιρίες έχουν θέσει σε τιμές καθαρού φαβορί την πρόκριση της Ανόρθωσης στους ομίλους της διοργάνωσης. Για να συμβεί όμως κάτι τέτοιο, η Ανόρθωση θα πρέπει να πάρει είτε την νίκη στην κανονική διάρκεια του αγώνα με οποιοδήποτε σκορ (δεν ισχύει το εκτός έδρας γκολ), είτε την παράταση, είτε στα πέναλτι.

Η νίκη της Κυπριακής ομάδας στην κανονική διάρκεια της αναμέτρησης προσφέρεται στο 2.20 από την Fonbet, ενώ η πρόκριση στο 1.70 από την Stoiximan και ο αποκλεισμός στο 2.18.