• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Διεκδικήστε τα μπόνους από τις εταιρείες που τα προσφέρουν
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
Ευρώπη: Ειδικά στοιχήματα στα παιχνίδια των Κυπριακών ομάδων

Δύο αγώνες στην Κύπρο και ένα στο Μάντσεστερ περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των ομάδων μας. Δύσκολοι αγώνες με πολύ καλούς αντιπάλους, όμως οι ομάδες μας απέδειξαν στα προηγούμενα παιχνίδια ότι μπορούν για κάτι καλό.

Στατιστικά

Πέρασε δύσκολα στην Τουρκία η ΑΕΚ. Δεν απείλησε αρκετά την Φενέρ και έτσι το ματς έληξε με 2-0 υπέρ των Τούρκων. Απόψε τα δεδομένα είναι διαφορετικά. Η ΑΕΚ παίζει στην έδρα της, θα έχει τον κόσμο της και θα είναι πιο ήρεμη. Περιμένουμε μια καλύτερη προσέγγιση από την ομάδα της Λάρνακας, η οποία με νίκη σήμερα μπαίνει στο κόλπο πρόκρισης στην επόμενη φάση. Ο άσσος της ΑΕΚ βρίσκεται σε αρκετά καλή απόδοση (Parimatch @4.80).

Εμείς έχουμε «σημαδέψει» έναν ποδοσφαιριστή της Φενέρ. Ο Miguel Crespo είναι ένας ποδοσφαιριστής ο οποίος στο περασμένο παιχνίδι, έκανε 4 φάουλ. Απέναντι στην Ντυνάμο Κιέβου έκανε άλλα 5 φάουλ. Ο διαιτητής απόψε, είναι ο Πολωνός, Paweł Raczkowski, οποίος δίνει 5,25 κάρτες ανά αγώνα φέτος. Το να δεχτεί κάρτα ο Miguel Crespo είναι σε απόδοση 4,00 (Stoiximan).

Πιθανή ενδεκάδα: Πίριτς – Γκαρσία, Τόμοβιτς, Μιλίσεβιτς, Ροσάλες – Μάμας, Όιερ, Λέδες – Τρισκόφσκι, Ολατούντζι, Φαράζ

Στατιστικά

Έχασε με 3-2 μέσα στην Ολλανδία ο Απόλλωνας όμως η ομάδα της Λεμεσού μπορεί να αισθάνεται ευχαριστημένη. Σήμερα όμως δεν θα πρέπει να υπάρξει η ευχαρίστηση μιας καλής εμφάνισης. Ο Απόλλωνας εάν θέλει να διεκδικήσει με αξιώσεις την πρόκριση, πρέπει να πάρει τους τρεις βαθμούς.

Η ανάγκη του Απόλλωνα για τρίποντο όπως και αυτήν των Ολλανδών για να καθαρίσουν την πρόκριση, μας παραπέμπει σε έναν αγώνα με ρυθμό και αρκετές φάσεις. Το over2.5 το βρίσκουμε σε απόδοση 1,84 (Winmasters). Μπορούμε να δούμε και την περίπτωση του over1.5 από το 1ο ημίχρονο. Η Αλκμάαρ έχει 5 συναπτά ημίχρονα με τουλάχιστον 2 γκολ. Στα 2,82 το over1.5 ημιχρόνου (Stoiximan). Όποιος βλέπει επανάληψη του πρώτου αγώνα, μπορεί να πάει στο GG ημιχρόνου σε απόδοση 5.00 (Bet365).

Πιθανή ενδεκάδα: Γιοβάνοβιτς – Χαμάς, Αρτυματάς, Γιοβάνοβιτς, Καμπράλ – Σαχάρ, Σπόλιαριτς, Χάμπος, Γιόστεν – Χέντι, Πίττας

Στατιστικά

Έβαλε δύσκολα στην Γιουνάιτετ η Ομόνοια αλλά με τις αλλαγές τους, οι «Κόκκινοι Διάβολοι» κατάφεραν να πάρουν αυτό που ήθελαν από το παιχνίδι. Είχε την κατοχή, τις ευκαιρίες και τα πιο πολλά γκολ η ομάδα του Μάντσεστερ. Της έλειπε όμως η ηρεμία στις αντεπιθέσεις τις Ομόνοιας.

Περιμένουμε κυριαρχία από πλευράς Μάντσεστερ Γιουνάιτετ και απόψε. Ειδικά μέσα στο «Θέατρο των Ονείρων» τέτοια παιχνίδια είναι από αυτά που οι γηπεδούχοι μπορούν και θέλουν να τα διασκεδάζουν τις εντυπώσεις. Η Ομόνοια όμως δεν είναι εύκολος αντίπαλος, αλλά ικανή για… ζημιές. Το να δούμε ξανά γκολ και από τις δύο ομάδες, το βρίσκουμε στα 2,70 (Fonbet). Μπορούμε να δούμε και την περίπτωση με τις τελικές προσπάθειες. Η Μάντσεστερ είναι η 4η καλύτερη ομάδα σε αυτό το κομμάτι στην διοργάνωση, με 45 τελικές. Στο «ΓΣΠ» έφτιαξε 27 με τις 8 να είναι στον στόχο. Το να έχουμε over10.5 σουτ στο στόχο απόψε και για τις δύο ομάδες, πληρώνει 2,30 (Stoiximan) και είναι αρκετά καλό. Ένα σημείο που μπορεί να επιβεβαιώσει και μόνη της η Μαν. Γιουνάιτετ.

Πιθανή ενδεκάδα: Παναγή – Μάθιους, Λανγκ, Μίλετιτς, Γιούστε, Λέζιακς – Ντίσκερουντ, Χαραλάμπους, Κασάμα – Μπρούνο, Ανσαριφάντ